Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

Wysyłka na terenie Polski

Wysyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost. Czas dostawy w 99.9% to 24 godziny od nadania paczki (dni robocze)


Koszty wysyłki na terenie Polski

Wszystkie nasze modele drapaków na terenie Polski wysyłane są za darmo. W przypadku innych przedmiotów dostępnych w sklepie koszt wysyłki podany jest przy każdym produkcie osobno.W przypadku wyboru przesyłki pobraniowej do kosztu podanego przy danym przedmiocie należy doliczyć 6zł


Wysyłka do Niemiec
Przesyłki do Niemiec realizowane są a pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Przewoźnik deklaruje dostawę w 4 dni robocze.

Koszty wysyłki do Niemiec
Maksymalna waga przesyłki to 30kg, ograniczeniu podlegają także maksymalne wymiary paczki. Koszt wysłania jednej paczki to 59zł. W przypadku modeli drapaków, które przekraczają 30kg lub wielkość elementów nie pozwala na spakowanie do jednej przesyłki sklep automatycznie dodaje kolejną przesyłkę.

Wysyłka do Holandii
Przesyłki do Holandii realizowane są a pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Koszty wysyłki do Holandii
Maksymalna waga przesyłki to 30kg, ograniczeniu podlegają także maksymalne wymiary paczki. Koszt wysłania jednej paczki to 107zł. W przypadku modeli drapaków, które przekraczają 30kg lub wielkość elementów nie pozwala na spakowanie do jednej przesyłki sklep automatycznie dodaje kolejną przesyłkę.

Wysyłka do Danii i Belgii
Przesyłki do Danii realizowane są a pośrednictwem firmy kurierskiej GLS.

Koszty wysyłki do Danii i Belgii
Maksymalna waga przesyłki to 30kg, ograniczeniu podlegają także maksymalne wymiary paczki. Koszt wysłania jednej paczki to 117zł. W przypadku modeli drapaków, które przekraczają 30kg lub wielkość elementów nie pozwala na spakowanie do jednej przesyłki sklep automatycznie dodaje kolejną przesyłkę.
 

Koszt wysyłki w przypadku kilku przedmiotów:

  • maksymalna waga jednej paczki to 30kg, jeśli waga zamówionych przedmiotów nie przekroczy tej wagi i będzie możliwość spakowania w jedną paczkę, tak wysyłamy.
  • nawet jeśli waga przedmiotów nie przekroczy 30kg, na spakowanie w jedną paczkę mogą nie pozwolić gabaryty, w tej sytuacji sklep automatycznie doda kolejną paczkę.

Czas realizacji:

  • czas realizacji podany jest przy każdym przedmiocie
  • o zaksięgowaniu wpłaty informujemy mailem,
  • po wysyłce przesyłamy informację z numerem przesyłki,
  • czas dostawy przez firmę kurierską to w 99.9% to 24h w przypadku przesyłek krajowych

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu